Logo Orca`s Logo Orca`s Tenue Orca`s
Hoofdmenu
Home
Het laatste nieuws
Forum
Archief
Wedstrijdschema
Ruilen Fluiten/Tafelen
Teaminfo
Heren
Dames
Jongens
Meisjes
Mini's
Organisatie
Bestuur
De Column
Ledenadministratie
Minicommissie
Sponsorcommissie
Techn. Commissie
Wedstrijdcommissie
Gebruikersmenu
Contact
Log in
Wie zijn er online?
We hebben 10 gasten online
        
Schorsingen
Opzet vacaturebank PDF Afdrukken E-mail
maandag 14 december 2009

Wegens de vele schorsingen is een nieuwe idee bedacht. Graag willen we jullie mening hierover horen.

Het is namelijk de bedoeling om een soort van vacaturebank op te zetten. Vaak krijg ik terhore dat spelers wel voor een ander willen tafelen of fluiten, maar tegen een vergoeding. Aan de andere kant komt mij ook vaak ter hore dat spelers of speelsters iedereen geprobeerd hebben te regelen, maar dat niemand hem of haar kan vervangen. Dit lijkt dus langs erlkaar te lopen.

Nu is het idee om de spelers die wel voor een ander willen tafelen of fluiten in een soort vacaturebank te plaatsen. Deze zal dan op de site te zien zijn en spelers die zelf niet kunnen tafelen of lfuiten kunnen dat iemand uit deze vacaturebank bellen of smsen of diegene voor hem of haar wil tafelen of fluiten. Over een eventuele vergoeding kunnen de spelers dan zelf onderhandelen.

Het idee is dus om het voor mensen makkelijker te maken om een vervanger te zoeken/vinden en zo het aantal verzakers naar beneden te brengen. Laat ik wel voorop stellen dat de wedstrijdcommissie verder niet verantwoordelijk is voor het niet komen opdagen van spelers of iets dergelijks. Bij verzaken blijft als straf schorsing staan.

Graag zou ik dus jullie mening hierover willen horen, of wanneer spelers zich hiervoor willen aanmelden. Wanneer er namelijk te weinig mensen zijn die voor andere, tegen vergoeding, willen tafelen of fluiten gaat het hele idee niet door. Vragen en/of opmerkingen over dit idee kunnen naar het emailadres van de wedstrijdcommissie gestuurd worden. ( Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken )

 
Schorsingen PDF Afdrukken E-mail
woensdag 02 december 2009

In verband met de thuiswedstrijd van Dames 1 tegen B.A.S DS1 op vrijdag 11 december 2009, heeft de wedstrijdcommissie in overleg met het bestuur besloten om de schorsing van Alissa Verhoeff (i.v.m. het verzaken van fluiten afgelopen weekend) door te schuiven naar 22 januari 2010. Ook krijg zij een extra twee fluit- en/of zaalwachtbeurten.

Ook is het u misschien de afgelopen tijd ook een aantal keren opgevallen dat spelers wel spelen, terwijl zij als geschorst op de site stonden. Dit kan voorkomen wanneer een coach hier uitdrukkelijk om vraagt, vanwege te weinig spelers of een andere reden. Ik wil hier bij benadrukken dat dit eerder uitzondering is dan regel. Wanneer dit namelijk te vaak voorkomt zullen de regels aangescherpt worden en zal het schorsingsbeleid nog strenger gehandhaafd worden.

Ook wil ik bij deze de leden van Orca's er nogmaals op wijzen dat zij naast het trainen en spelen van wedstrijden ook verantwoordelijk zijn voor het fluiten en tafelen van wedstrijden. Het afgelopen weekend waren er namelijk een hoog aantal verzakende spelers. Hierbij benadeel je niet alleen de wedstrijd van een ander, maar ook je eigen team omdat je geschorst wordt. Ik wil jullie er dan ook meegeven, kijk geregeld op de website van Orca's, in het urkerland of op het schema dat bij de ingang van de sporthal hangt. Ook kun je je trainer vragen of je nog wat moet doen.

Ten slotte wil ik melden dat A. de Boer uit J18 2 geschorst is voor de rest van het gehele seizoen. Deze speler heeft namelijk tot drie maal toe verzaakt, waarop de consequentie staat dat hij dit seizoen niet meer mag spelen.

Tot zover enkele mededelingen van de wedstrijdcommissie.

 

 
Schorsingsbeleid PDF Afdrukken E-mail
woensdag 07 oktober 2009

De Wedstrijd Commissie (WC) heeft een nieuw email adres waar je met al je vragen en/of opmerkingen terecht kan: Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

De WC krijgt veel vragen over de schorsingen. Daarom even een berichtje over hoe het ook al weer zat. Naast het trainen en het spelen van wedstrijden is het natuurlijk ook van belang dat er taken worden uitgevoerd. Net als jou wil een ieder zijn wedstrijd spelen en het liefst op tijd met aanwezige scheidsrechters en tafelaars. Dit brengt dus een grote hoeveelheid werk met zich mee. Van de spelers en speelsters wordt dan ook verwacht dat zij hun steentje hier aan bijdragen. Voor ieder weekend wordt een schema opgesteld waarin duidelijk is wie wanneer en hoe laat bij welke wedstrijd een taak heeft te vervullen.

Lees meer...
 
Advertisement
Forum berichten
Scheidsrechtercursus ruilen
Johan86 03-09-10 12:25
Re:hobby basketbal
Rick 23-08-10 22:24
Re:Hobby competitie 2010
de parre 02-07-10 21:20
Streetbal Masters 2010 Dordrecht
Streetball Masters Dordre 25-05-10 15:07
Re:Vrijeworp competitie...
Johan86 06-05-10 16:35
Wij feliciteren:
11/9 Dea Visser (22)
12/9 Fred van Urk (58)
13/9 Pieter ten Napel (58)
13/9 Bertisha Romkes (16)
13/9 Johan van der Reest (41)
15/9 Denice Harteveld (14)
15/9 Wilja Wakker (30)
16/9 Tromp Hakvoort (14)
17/9 Anouk van der Reest (14)
17/9 Karlijn Bakker (15)
banner
Bekijk de Habitop folder
© 2005 B.V. Orca`s
Deze website is ontworpen, wordt gehost en gesponsord door GBU~internet services