• BV Orca's VSE 2

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag20:4512
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Orca's VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1BV Orca's VSE 2191900102340861538
    2Basketiers '71 VSE 1191603112076935132
    3Arnhem Eagles VSE 119140591360730628
    4WSV VSE 1199010748831-8318
    5BV Orca's VSE 318909643749-10614
    6SV Twello VSE 1187011737826-8914
    7Landstede Basketbal ZAC VSE 2198011769794-2512
    8Hanze Stars VSE 1197012500602-10210
    9Rebound '73 VSE 1174013661915-2548
    10Trajanum VSE 2187011700756-568
    11BCE'78 VSE 1192017401958-5570
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Orca's VSE 2

    Vrouwen Senioren Afdeling

    53,84

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd