• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdPlaats
    07-10-2022 19:00BV Orca's X14 1 - Landstede Basketbal ZAC X14 1
    07-10-2022 19:00BV Orca's VSE 2 - Landstede Basketbal ZAC VSE 2
    07-10-2022 19:00BV Orca's V18 2 - Risne Stars V18 1
    07-10-2022 19:30Arta, M16 1 (VR) - BV Orca's M16 1
    07-10-2022 21:00BV Orca's MSE 1 - BC APOLLO Amsterdam MSE 4
    07-10-2022 21:00Be Quick '28 MSE 1 - BV Orca's MSE 2
    08-10-2022 14:00BV Orca's V16 1 - Crackerjacks V16 1 (VR)
    08-10-2022 14:00BV Orca's X12 2 - BV Orca's X12 1
    08-10-2022 14:00BV Orca's X12 4 - Landstede Basketbal ZAC X12 4
    08-10-2022 14:30B.A.S. X12 1 * - BV Orca's X12 3
    08-10-2022 16:00BV Orca's V18 1 (VR) - Helmink Heroes Zwijndrecht V18 1
    08-10-2022 16:00BV Orca's, V16 2 (VR) - Uitsmijters, V16 1 (VR)
    08-10-2022 16:00BV Orca's MSE 3 - SV Twello MSE 1
    08-10-2022 16:00B.A.S. X14 1 - BV Orca's X14 3 (VR)
    08-10-2022 18:15BV Orca's VSE 1 - BC APOLLO Amsterdam VSE 1
    14-10-2022 20:00Lay Back Kampen MSE 1 - BV Orca's MSE 2
    22-10-2022 17:00BV Orca's M16 1 - De Snipers, M16 3 (VR)
    22-10-2022 19:00BV Orca's VSE 1 - Almonte VSE 1
    28-10-2022 19:00BV Orca's X12 1 - V.U.A.S. X12 1
    28-10-2022 19:00BV Orca's X14 3 (VR) - V.U.A.S. X14 2
    28-10-2022 19:00BV Orca's MSE 2 - Lay Back Kampen MSE 1
    28-10-2022 21:00VBC Akrides MSE 2 - BV Orca's MSE 1
    29-10-2022 14:00CBV Binnenland V16 1 - BV Orca's V16 1
    29-10-2022 16:00Twente Buzzards V16 1 - BV Orca's, V16 2 (VR)
    29-10-2022 16:00SBA Sphinx VSE 1 - BV Orca's VSE 2
    29-10-2022 16:30Flevo Musketiers X12 3 - BV Orca's X12 4
    29-10-2022 16:30Flevo Musketiers X12 1 - BV Orca's X12 2
    29-10-2022 16:30Utrecht Bull's VSE 1 - BV Orca's VSE 1
    29-10-2022 17:00BV Voorne V18 1 - BV Orca's V18 1 (VR)
    29-10-2022 17:00Rebound '73 MSE 3 - BV Orca's MSE 3
    29-10-2022 17:30Ceres X14 1 - BV Orca's X14 1
    29-10-2022 18:00Peatminers V20 1 - BV Orca's V18 2
    29-10-2022 18:30Volic, X14 1 (VR) - BV Orca's X14 2